| לכל שאלה תשובה

מה שמייחד את הקוסמטיקה הטבעית הוא חומרי הגלם מהם עשויים המוצרים. הבחירה שלי היא בחומרים טבעיים שדומים בהרכבם לחומרים שהגוף שלנו מייצר ומשתלבים איתו היטב. העור שלנו הוא איבר נושם והוא סופג אליו את החומרים שאנו משתמשות בהם ביום יום ומגיב בהתאם. כאשר אנחנו משתמשות בקוסמטיקה טבעית אנחנו מפחיתות את חשיפת העור לכימיקלים וכך גם את תופעות הלוואי בעור, שיכולות להופיע בתור גירויים, עור יבש ואפילו כאבי ראש ומצבי רוח.
המוצרים בקוסמטיקה טבעית מורכבים משמנים צמחיים, ויטמינים, חומצות שומן חיוניות ושמנים אתרים שכולם חומרים אנטיאוקסידנטים, כלומר נוגדי חימצון טבעיים וחזקים שמעכבים את תהליכי הזדקנות של העור. אלו הם חומרים טבעיים המיטיבים מאוד עם העור, מסייעים לחידוש רקמות ושיקום תאי העור ומשווים לו מראה רענן ויפה. חומרים שפועלים בטבע אלפי שנים ולהם סגולות רפואיות רבות. חומרי הגלם בקוסמטיקה טבעית אינם מכילים תמציות ריח, צבעים, פארבנים, כימקלים, שמן מינרל, או SLS.

רוב הרגישויות שיש בהקשר למוצרי קוסמטיקה קשורות למשמרים הרעילים שמשתמשים בתעשייה הקונבנציונלית. חומרי הגלם הטבעיים שאנו משתמשים בהם מפחיתים למינימום הופעת אלרגיות או רגישויות. חשוב להבין ולציין שבדיוק כפי שבני האדם אלרגיים לחומרים במזון ייתכן כי תהיי אלרגית לחומר גלם טבעי הנמצא במוצרי קוסמטיקה טבעיים, לכן חשוב לקרוא את המרכיבים לפני תחילת השימוש.

במידה וגילית לאחר השימוש שאת רגישה לאחד מהמרכיבים הטבעיים שהמוצר מכיל – אנחנו תמיד כאן לזכות אותך באהבה.

כל מוצרי VOS מבוססים על מוצרים טבעיים ואיננו עורכים ניסויים בבעלי חיים.

כן. מוצרינו מתאימים לכל סוגי העור.
אנחנו ממליצים להשתמש במוצרים של VOS מגיל 30 ועד 120.
לקראת גיל 30, העור שלנו מתחיל להיחלש ולכן רצוי להתחיל להשתמש במוצרים טבעיים ומזינים שיחיו את העור ויחזירו לו את האלסטיות והברק שעבד. השמנים, התמציות והוויטמינים מסייעים במתן הגנה על העור ומעניקים הגנה יעילה נגד סימני הזדקנות.

מוצר שהתקלקל משנה באופן מיידי את צבעו וריחו.

מצב שכזה לא אמור לקרות, שכן השליחים שלנו מתקשרים לתאם מועד אספקה מראש. חשוב לציין, כי ניתן לבצע הזמנת שליחויות גם למקום העבודה, מה שמפחית את הסיכוי שנרצה לתאם איתך מועד הגעה בזמן שאינו מתאים לך.

בהחלט. ניתן להזמין את מוצרי VOS גם מחו”ל. עלויות השילוח משתנות בהתאם ליעד השילוח ולחברת השילוח בה תבחרי. תשובות פרטניות לגבי יעד ועלות השילוח המעניינים אותך, תוכלי לקבל בזמן הרכישה.

אנחנו מאפשרים לך להחזיר כל מוצר שקיבלת או רכשת אצלנו עד שבוע לאחר תאריך הקניה (גם אם כבר השתמשת בו), ולקבל זיכוי מלא על סכום הקנייה.
אנא צרי איתנו קשר vos4me@gmail.com או בטלפון/ ווטס אפ 0504-230230, 0546686656, 0506500071.

למעבר לפרטים על המשלוחים וההחזרות שלנו לחצי כאן. 

מוזמנת לשתף איתנו שאלות נוספות, מחשבות וחלומות. כתבי לנו מייל ונשוב אליך בהקדם vos4me@gmail.com.